Најчесто поставувани прашања - Кина Kanaif Цевководи systerm Ltd

Најчесто поставувани прашања

Најчесто поставувани прашања

НАЈЧЕСТО ПОСТАВУВАНИ ПРАШАЊА

цена

Ние имаме сопствени фабрики со 20 години на производство искуство. Ние може да обезбеди подобра цена отколку друго трговско друштво.

капацитет на производство

Нашата фабрика може да извезува 30000 тони / годишно.

OEM услуга

Имаме професионални технички истражувачки тим. Тие имаат 20 години работно искуство.
Ако имате посебни барања за производот, тие би можеле да ви помогне да се реши проблемот.

Добра продажба на услуги

Ние обезбедуваме по продажбата на услуги за вас.

брза испорака

Производи во парк, тоа ќе потрае 15 дена за испорака. Стандард за време на испорака 30-45 дена.

Високо ефикасна работа

Ние секогаш се обидуваме се потрудиме да ви одговори во рок од 12 часа.

Сакаат да работат со САД?


WhatsApp Онлајн Chat!