жлеб Кап

жлеб Кап

Краток опис:

жлеб Кап


детали за производот

Production detail

Тагови производ

Табела на големини жлеб Кап:

YHRSG0V9`OX @ XZ945NX04 @ Q

Спецификација на жлеб Кап:

未 标题 -1_05 Ние ги користиме Оксфорд Инструменти спектрометар за да се провери на хемискиот состав за секој топлина, компоненти се во согласност со барањата на процесот пред железо.
Секој кастинг садови фрлаат допрете на блок, прислушување експеримент беше спроведена, суди на инокулација. 敲击
警报器 реакција топката по строга контрола на истурање време, мора да заврши фрлаат во 9 минута, користете го системот време, прекувремена работа аларм, за да се спречи spheroidizing рецесија феномен.
Строго се контролира големината на жлебот, се обезбеди усогласеност со стандардите. 尺寸
环氧 漆 Жлеб делови површинска обвивка епоксидна смола, подобрување на способноста да се отпорни на корозија.
Е поволна за безбедност на изградба, на системот за стабилност е добро, лесно одржување. 施工 步骤
追溯 Секоја серија има печка на следливост.
фитинзи за цевки има места кои се движат од 1 "до 24". 多 尺寸

 

 


 • Претходно:
 • Следно:

 • PN95口罩详情页

 • Поврзани производи

  Прашање За Ценовникот

  За информации во врска со нашите производи и ценовникот, Ве молиме да го напуштите вашиот e-mail на нас и ние ќе бидеме во контакт во рок од 24 часа.

  контакт со нас

  • Kanaif Цевководи систем копродукции, ООД
  • Телефон: 0086-21-34713975
  • Е-пошта: info@kanaif.com
  • Факс: 0086-21-3471-3979
  • Skype: +8615900906003

  Најнови Вести

  • 2020 Happy New Year to Everyone

   2020! Happy New Year Everyone! We here at Kanaif Piping System hope this year brings you and your family happiness and peace.

  • Find your best solution on Groove fitting...

   Whatever your industry or application, you can find your pipe connection and hanging solution at Kanaif. Kanaif combines the latest technology and 23 years of trusted history as the leading manufacturer to provide the...

  • Why You Should Pay More Attention to Plum...

   Certifications are a big part of many Plumbing products. Whether it is a No-Lead certification (NSF 372) or one of the many others, they are a vital part the product. We find that most of the time certain people pay m...

  • Welcome to our Booth B36-37 in Hall 15.4 ...

   2019 Autumn Canton Fair Oct 15th-19th Hall 15.4 Booth B36-37 Welcome to visiting us!

  • Taking Your Water Filtration System to th...

   Taking Your Water Filtration System to the Next Level! By adding a Pre-Filter to your water filtration system you will prolong the life span of your whole house water filtration. Check out our latest blog for options ...