жлеб Кап

жлеб Кап

Краток опис:

жлеб Кап


детали за производот

Тагови производ

Табела на големини жлеб Кап:

YHRSG0V9`OX @ XZ945NX04 @ Q

Спецификација на жлеб Кап:

未 标题 -1_05 Ние ги користиме Оксфорд Инструменти спектрометар за да се провери на хемискиот состав за секој топлина, компоненти се во согласност со барањата на процесот пред железо.
Секој кастинг садови фрлаат допрете на блок, прислушување експеримент беше спроведена, суди на инокулација. 敲击
警报器 реакција топката по строга контрола на истурање време, мора да заврши фрлаат во 9 минута, користете го системот време, прекувремена работа аларм, за да се спречи spheroidizing рецесија феномен.
Строго се контролира големината на жлебот, се обезбеди усогласеност со стандардите. 尺寸
环氧 漆 Жлеб делови површинска обвивка епоксидна смола, подобрување на способноста да се отпорни на корозија.
Е поволна за безбедност на изградба, на системот за стабилност е добро, лесно одржување. 施工 步骤
追溯 Секоја серија има печка на следливост.
фитинзи за цевки има места кои се движат од 1 "до 24". 多 尺寸

 

 


 • Претходно:
 • Следно:

 • Поврзани производи

  Прашање За Ценовникот

  За информации во врска со нашите производи и ценовникот, Ве молиме да го напуштите вашиот e-mail на нас и ние ќе бидеме во контакт во рок од 24 часа.

  контакт со нас

  • Kanaif Цевководи систем копродукции, ООД
  • Телефон: 0086-21-34713975
  • Е-пошта: info@kanaif.com
  • Факс: 0086-21-3471-3979
  • Skype: +8615900906003

  Најнови Вести

  • Welcome to our Booth B36-37 in Hall 15.4 ...

   2019 Autumn Canton Fair Oct 15th-19th Hall 15.4 Booth B36-37 Welcome to visiting us!

  • Taking Your Water Filtration System to th...

   Taking Your Water Filtration System to the Next Level! By adding a Pre-Filter to your water filtration system you will prolong the life span of your whole house water filtration. Check out our latest blog for options ...

  • Do you know the use of malleable cast iron ?

   Malleable cast iron is an iron alloy containing a small percentage of carbon (typically between 2 and 4 percent). The material is formed when cast iron is heated to high temperatures, typically 1,740 degrees Fahrenhei...

  • Sunplast носи HDPE цевки, HDPE цевки Fitt ...

   Со широко портфолио на HDPE цевки и фитинзи, Sunplast може да ги исполни барањата на течност превоз во различни индустрии. Покрај цевки и фитинзи, компанијата исто така, обезбедува значителен број на ...

  • Бар: редактирана Милер пријавите доаѓаат "духовитост ...

   ВАШИНГТОН - Јавниот обвинител Вилијам Бар пред Конгресот изјави вчера дека очекува да го објави својот редактирана верзија на извештајот Трамп и Русија истрага специјален советник е "во рок од една недела", додека демократите го критикуваше својот ха ...